Ana SayfaTürkiyePerinçek’le düelloyu kaybeden Şamil Tayyar yeniden AK Parti’de! İşte yeni görevi

Perinçek’le düelloyu kaybeden Şamil Tayyar yeniden AK Parti’de! İşte yeni görevi

Geçen yıl Doğu Perinçek ile girdiği tartışmayı kaybeden ve siyaseti bırakmak zorunda kalan Şamil Tayyar yeniden AK Parti’de.

Geçen yıl Doğu Perinçek ile girdiği tartışmayı kaybeden ve siyaseti bırakmak zorunda kalan Şamil Tayyar yeniden AK Parti’de. AK Parti’nin 75 kişilik MKYK listesinde yer alan isimlerden biri olan Şamil Tayyar geçen yıl “Mesleğime dönüyorum. Aktif siyaseti bırakıyorum” demişti.

AK Parti’nin eski Gaziantep milletvekili Şamir Tayyar, 8 Haziran 2020’de attığı tweetinde Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcılığı’ndan istifa ettiğini açıklamıştı.

Mahir Ünal’la yürüttükleri görevden Doğu Perinçek ile girdiği münakaşa nedeniyle istifa ettiği konuşulan Tayyar, aktif siyaseti de bırakacağını söylemişti. Tayyar ayrıca Perinçek nedeniyle sorguya çekildiğini bile söylemişti.

Şamil Tayyar’ın mesajı şöyle:

“Birlikte görev yaptığım Tanıtım ve Medya Başkanımız Mahir Ünal‘la istişare sonucunda ‘yardımcılık’ görevinden ayrıldım. Nasip olursa mesleğime dönüyorum. Aktif siyaseti bırakıyorum. Bize güvenen tüm dostlara sevgi ve muhabbetle.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri