Ana SayfaMagazinPınar Altuğ son hali? Pınar Atuğ'un son hali herkesi şoke etti

Pınar Altuğ son hali? Pınar Atuğ’un son hali herkesi şoke etti

Pınar Altuğ son hali? Pınar Atuğ'un son hali herkesi şoke etti! Pınar Altuğ, yaptırdığı estetik sonrası tanınamaz hale geldi. Görenlerin ikinci kere baktığı Pınar Altuğ'un inanılmaz değişimi!

Pınar Altuğ son hali? Pınar Atuğ’un son hali herkesi şoke etti! Pınar Altuğ, yaptırdığı estetik sonrası tanınamaz hale geldi. Görenlerin ikinci kere baktığı Pınar Altuğ’un inanılmaz değişimi!

Pınar Altuğ son hali

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla zaman zaman gündeme gelen güzel oyuncu Pınar Altuğ, bu kez yeni imajıyla adından söz ettirdi. Saç rengini değiştiren Altuğ, yaptırdığı estetikleri ile Hadise ve Deniz Seki’ye benzetildi.

Pandemi sürecinde evinde ailesiyle geçiren Pınar Altuğ, bir yandan da çalışmaya devam ediyor. Bir gözlük markasıyla iş birliği yapan ve kendi koleksiyonunu çıkaran Pınar Altuğ, ürünlerin mankenliğini de kendi yaptı.

Pınar Altuğ sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı ve altına “Uzun zamandır gözlüklerimin markasını soruyordunuz ama hazırlık aşamasında olduğumuz için cevaplayamıyordum.8 farklı rengiyle italyada üretilen PınarAltugxPapary gözlüklerim satışta” diye yazdı.

“Fotoğrafları paylaşmaya doyamayacağım”

Yeni işinden önce imaj değişikliğine giden Pınar Altuğ, saçlarını boyattı. Yüzündeki değişimle de dikkat çeken Altuğ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bir süre fotoğrafları paylaşmaya doyamayacağım sanırım” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri