Ana SayfaMagazinPınar Deniz ile Yiğit Kirazcı sevgili mi? Aşkın Kıyameti filminden yeni bir...

Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı sevgili mi? Aşkın Kıyameti filminden yeni bir aşk doğdu!

Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı sevgili mi? Aşkın Kıyameti filminden yeni bir aşk doğdu! Başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz ile yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı Marmaris'te kameralara yakalandı. Çift Aşkın Kıyameti filminde tanışıp, sevgili oldular. Detaylar haberimizde!

Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı sevgili mi? Aşkın Kıyameti filminden yeni bir aşk doğdu! Başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz ile yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı Marmaris’te kameralara yakalandı. Çift Aşkın Kıyameti filminde tanışıp, sevgili oldular. Detaylar haberimizde!

Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı sevgili mi

Aşkın Kıyameti isimli filmde rol olan oyuncu çift Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı’nın aşk yaşadığı iddiaları birkaç gündür magazin gündemini sallayan konulardan biri oldu.

27 yaşındaki Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı’nın Aşkın Kıyameti filminin setinde tanışıp arkadaş oldular. Ancak bu arkadaşlık kısa sürede aşka dönüştü. Çift yaz aylarında Marmaris’in tadını çıkartırken birlikte tatilde görüntülendi.

37 yaşındaki Yiğit Kirazcı ve kendisinden 10 yaş küçük Pınar Deniz çekimleri tamamlar tamamlamaz soluğu tatilde aldı. Çiftin Kaş’ta romantik anlar yaşadığı söylentileri sosyal medyada da yayılırken aşk bu sefer söylentilerde kalmadı resmen kanıtlandı.

Önceki gün Marmaris’te kaldıkları otelin şezlongunda objektiflere takılan Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, meraklı bakışlara aldırmadan kısa süre önce başlayan aşkların herkesin önünde gizlemeden yaşadı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri