Ana SayfaMagazinPoyraz Karayel Mete yeni dizisi ne? Fırat Çelik Saklı dizisi ile ekranlara...

Poyraz Karayel Mete yeni dizisi ne? Fırat Çelik Saklı dizisi ile ekranlara dönüyor

Poyraz Karayel Mete yeni dizisi ne? Fırat Çelik Saklı dizisi ile ekranlara dönüyor! Fatmagül'ün Suçu ne dizisinden sonra Poyraz Karayel ile adı sürekli anılan Fırat Çelik Saklı dizisi le ekranlara geri dönüyor. Detaylar haberimizde!

Poyraz Karayel Mete yeni dizisi ne? Fırat Çelik Saklı dizisi ile ekranlara dönüyor! Fatmagül’ün Suçu ne dizisinden sonra Poyraz Karayel ile adı sürekli anılan Fırat Çelik Saklı dizisi le ekranlara geri dönüyor. Detaylar haberimizde!

Poyraz Karayel Mete yeni dizisi ne

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde canlandırdığı Mustafa karakteri ile akıllara yazılan Fırat Çelik, birçok projede rol alan ve güçlü performanslar sergileyen bir isim.

Fransa’da yaşayan ve bu ülkede de çeşitli projelerde bulunan Fırat Çelik, yeni bir dizi çalışması için İstanbul’a geldi. Yakışıklı oyuncu uzun süredir de yaşamına Fransa’da devam ediyordu.

Fırat Çelik, önümüzdeki günlerde Saklı isimli dizide yer alacak. Dijital platform için çekilecek olan dizi “The Affair”in yerli uyarlaması olarak hazırlanıyor. Hazar Ergüçlü ve Defne Kayalar’ın da yer aldığı dizi için Türkiye’ye gelen Fırat Çelik, kameralara yakalandı.

Keyfinin yerinde olduğunu ve koşarak formunu korumaya çalıştığını belirten Fırat Çelik, “Her şey yolunda” dedi. Kısa süreliğine döndüğünü anlatan Çelik, 6 ay Türkiye’de kalacak.

Dizi hakkında detay vermek istemeyen Fırat Çelik, haberlerin de çıktığını ifade etti. İstanbul’u özlediğini de ifade eden oyuncu, dijital platform için ön hazırlıkları yapmak adına erkenden İstanbul’a geldiğini ifade etti. Çelik, setleri de çok özlediğini sözlerine ekledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri