Ana SayfaTürkiyeProf. Bünyamin Bezci 20 saniyede CHP'nin uyuşturucuyla mücadele tezini çökertti!

Prof. Bünyamin Bezci 20 saniyede CHP’nin uyuşturucuyla mücadele tezini çökertti!

Prof. Bünyamin Bezci’nin CHP’nin uyuşturucuyla mücadele tezini A Haber’de sadece 20 saniyede nasıl da çökerttiği sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi oldu! Şaka bir yana, “CHP uyuşturucuyla mücadele diyerek aslında uyuşturucuya özendiriyor” diyen Prof. Bünyamin Bezci’ye sosyal medyada tepki yağıyor.

Prof. Bünyamin Bezci’den ilginç CHP eleştirisi

A Haber kanalında konuşan Prof. Bünyamin Bezci, “Ortak akılla söylemsel olarak iktidara gelenler fetihçi ruha sahip olduklarını gösterdiler. Bu uyuşturucu mücadele komisyonu meselesi bence basit bir ihtiyaç meselesi değil. Bence zihniyet farkı meselesi. Çok ciddi bir zihniyet farkı var. Uyuşturucu ile mücadele dediğiniz zaman şunu fark etmiyor CHP zihniyeti. Çıplak gerçeklik, politik kolektivizm. Tamam doğru ama uyuşturucu dediğiniz zaman teşvik ediyorsunuz. Mücadele etmiyorsunuz. İsmini veriyorsunuz. Sosyal hizmetler komisyonu dediğiniz zamansa üstünü kapatarak mücadele ediyorsunuz. Bu zihniyet farkı.” şeklinde konuştu.

Ne olmuştu?

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde “Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu” kurulması hakkında verilen öneri AKP ve MHP’li üyelerin oylarıyla reddedilmişti. İşte Bünyamin Bezci de A Haber ekranlarında önerinin reddedilmesini savundu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz