Ana SayfaMagazinRahmi Özkan öldü mü? Müge Anlı programının avukatı Rahmi Özkan’ a ne...

Rahmi Özkan öldü mü? Müge Anlı programının avukatı Rahmi Özkan’ a ne oldu?

Rahmi Özkan öldü mü? Müge Anlı programının avukatı Rahmi Özkan’ a ne oldu? ATV ekranlarının sevilen programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yer alan Avukat Rahmi Özkan'ın öldüğü iddia ediliyordu. Konuyla ilgili Müge Anlı’dan cevap geldi.

Rahmi Özkan öldü mü? Müge Anlı programının avukatı Rahmi Özkan’ a ne oldu? ATV ekranlarının sevilen programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yer alan Avukat Rahmi Özkan’ın öldüğü iddia ediliyordu. Konuyla ilgili Müge Anlı’dan cevap geldi.

Rahmi Özkan öldü mü

Müge Anlı’nın sunduğu ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programın Avukatı Rahmi Özkan ile ilgili sosyal medyada öldüğüne dair bir takım iddialar dolaşmaya başladı.

Anlı, Instagram hesabından yapım şirketinin konuyla alakalı yayınladığı yazıyı paylaştı. İşte Müge Anlı’nın o paylaşımı:

“Uzunca bir süredir sosyal medya ve birtakım medya kuruluşlarında programımızın avukatı sayın Rahmi Özkan’ın öldüğü yönünde paylaşım ve haberler yer almaktadır. Ancak kamuoyunu meşgul etmekte olan söz konusu haber ve paylaşımlar asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili olarak hem kıymetli izleyicilerimize hem de programımıza yönelik yıpratma çabalarının son bulması adına gerekli hukuki süreçler tarafımızca ivedi şekilde başlatılacaktır.

Bu tür mesnetsiz haber ve paylaşımların kimseye bir faydası olmayacağının altını çizer bundan sonraki süreçte yapılacak açıklamalardan ilgili kurum ve kişilerin sorumlu olacağını beyan ederiz. Yeni sezonda görüşmek dileğimizle… “

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri