Ana SayfaTürkiyeRamazan Altan: Hedefimiz Sultangazi Belediyesini kazanmak

Ramazan Altan: Hedefimiz Sultangazi Belediyesini kazanmak

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Yerel Medya Günü dolayısı ile yerel medya mensupları ile buluştu

Bölgede yayın yapan yerel medya mensupları, Sultangazi Çakır Kahvaltı Salonu’nda sabah kahvaltılı toplantıda Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan ve yönetimin misafiri oldular.

Toplantıda konuşan Başkan Altan, “Sultangazi için hedeflerimiz var. Öncelikle ilk etapta üye sayımızı en az 10 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Bu sayı 20 bini de bulabilir. Sultangazi’de oy hedefi olarak gerçekçi rakamlar ortaya koyuyoruz. Kısa vadede hedefimizi yüzde 12 olarak belirledik ama en büyük hedefimiz Sultangazi Belediyesi’ni kazanmak.”

Sultangazi siyasetçi ithal eden değil; siyasetçi ihraç eden bir olsun istiyoruz. Sultangazi’de Sultangazililerin yönetmesi gerekiyor. Biz geçmiş veya bugünü kıyaslamak istemiyoruz. Doğrunun yanında yanlışın karşısındayız. Basın olarak bize verdiğiniz desteklere teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Gophaber editörü Ali Şükrü Kara da Ramazan Altan’a davet için teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Günün anlam ve önemine dair kısa bir şey söylemek istiyorum. 2007 yılında bölgede yerel medya grubu kurduk. 2010 yılında da, coğrafyamızda ilk yazılı gazete olarak çıkan Tercüma-ı Ahvalin çıkış tarihi olan 21 veya 22 Ekim 1860’ı yerel medya günü ilan ettik. Ondan sonraki yıllarda kutladık. Bugün, 2015 yılında Türkiye genelinde Gazeteciler Günü olarak kutlanmaya başlandı. Bazıları Dünya Gazeteciler Günü diyor ama aslında Yerel Medya Günü olmalı. Çünkü yerel medyanı bir günü yok. Bu günde yerel medyanın sorunları konuşulmalı istiyoruz” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri