Ana SayfaMagazinRapçi Murda bebeği neden öldü? Önder Doğan bebeğini kaybetti

Rapçi Murda bebeği neden öldü? Önder Doğan bebeğini kaybetti

Rapçi Murda bebeği neden öldü? Önder Doğan bebeğini kaybetti! Exxen'de yayınlanan O ses Türkiye Rap programında jüri üyesi olan Murda, bebeğini kaybetti. Detaylar haberimizde!

Rapçi Murda bebeği neden öldü? Önder Doğan bebeğini kaybetti! Exxen’de yayınlanan O ses Türkiye Rap programında jüri üyesi olan Murda, bebeğini kaybetti. Detaylar haberimizde!

Rapçi Murda bebeği neden öldü

‘Murda’ adıyla tanınan ünlü rapçi Önder Doğan, yeni doğan 13 günlük kızı Ayla’yı kaybettiğini duyurdu. İşte yürek yakan o açıklama. “Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama” diye yazan Murda, kızının neden öldüğüne dair bir açıklama da yapmadı.

Instagram hesabından açıklama yapan Murda, “Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allahımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle bendende bi parça götürdüm yanında. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi?

Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve Babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım.” ifadelerini kullandı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri