Ana SayfaTürkiyeA Haber'de Berat Albayrak'a yaltaklanıp o gidince arkasından küfreden 'kahpeler' kim?

A Haber’de Berat Albayrak’a yaltaklanıp o gidince arkasından küfreden ‘kahpeler’ kim?

Rasim Ozan Kütahyalı Berat Albayrak üzerinden A Haber'i eleştirdi. Kütahyalı, Berat Albayrak'a yaltaklanıp o gidince arkasından küfreden 'kahpeler' kim sorusunu gündeme getirdi.

Rasim Ozan Kütahyalı ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Twitter’dan paylaştığı “Berat Albayrak’a yaltaklanıp o gidince arkasından küfreden ‘kahpeler'” şeklindeki mesaj bir anda gündem oldu.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Mert Yılmaz, Rasim Ozan Kütahyalı’nın bir tweette kendisinden bahsetmesi üzerine “Tweetlerinizde adımı kullanmamanızı rica ederim. Mümkünse adım adınızla aynı cümlede geçmesin.” dedi.

Bunun üzerine ekonomist Atilla Yeşilada “Rasim Abi, benim ismimi istediğin gibi kullan, ben orta malı ekonomistim.” dedi.

Tweeti alıntılayan Rasim Ozan Kütahyalı, Yeşilada’ya “Hahaha… Büyük stand up’çı ve içi dışı bir, samimi muhalifsin FÖŞ. Sen birileri gibi AHaber-APara-EkoTürk-TV100 kanalına çıkıp çıkıp, iktidara ve Berat Albayrak’a yaltaklanıp yaltaklanıp, sonra da Albayrak gidince arkasından küfreden kancık ve kahpe “yancı” tiplerden değilsin.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri