Ana SayfaMagazinRasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı boşandı mı? ROK ayrılık iddialarına yanıt...

Rasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı boşandı mı? ROK ayrılık iddialarına yanıt verdi!

Rasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı boşandı mı? ROK ayrılık iddialarına yanıt verdi! Gazeteci evli çift Rasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı'nın boşandı iddiası sosyal medyada olay oldu. Rasim Ozan Kütahyalı, iddialara yanıt verdi! Detaylar haberimizde!

Rasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı boşandı mı? ROK ayrılık iddialarına yanıt verdi! Gazeteci evli çift Rasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı’nın boşandı iddiası sosyal medyada olay oldu. Rasim Ozan Kütahyalı, iddialara yanıt verdi! Detaylar haberimizde!

Rasim Ozan Kütahyalı ile Nagehan Alçı boşandı mı

Posta gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy Cimin kişisel Twitter hesabında, Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşandığı iddiasını ortaya attı. Evli olan gazeteci çift ise bu iddiayı yalanladı.

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’nın eşi Nagehan Alçı’nın katıldığı canlı yayınla ilgili yaptığı paylaşımlar dün sosyal medyada gündem oldu. İkilinin sevenleri çiftin boşanıp boşanmadığını internette aratmaya başladı.

Rasim Ozan Kütahyalı, hukukçu Ümit Kocasakal ile tartışan eşine “Nagehan’cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ’cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol” diye yazdı.

Nagehan Alçı ise, Rasim Ozan Kütahyalı’nın bu paylaşımlarına twitter hesabından tepki gösterdi. Twitter hesabında bir açıklama yapan gazeteci Alçı, “Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum” diye yazınca ikilinin sevenleri taraf oldu.

Bu tartışmanın ardından Posta gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy Cimin’den evli olan Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili bir iddia geldi. Gürsoy, “Nagehan ve Rasim boşanmış bu arada. Demek o yüzden Twitter’dan tartışıyorlardı” ifadelerini kullanınca ortalık kızıştı.

Ortaya atılan bu iddianın sosyal medyada hızlıca yayılmasının ardından Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’dan açıklama geldi. Çift, Medyaradar’a yaptıkları açıklamada boşanma iddiasını yalanlayıp, bu lafın tamamen uydurma olduğunu ifade ettikten sonra da aile fotoğraf paylaştı. Ünlü çiftin Ayşe Ela ve Betül Yasemin adında iki kız çocukları bulunuyor.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri