Ana SayfaTürkiyeRasim Ozan-Nagehan Alçı arasında 'onlar bizim köpeğimiz' kavgası! Twitter bu laf sokmaları...

Rasim Ozan-Nagehan Alçı arasında ‘onlar bizim köpeğimiz’ kavgası! Twitter bu laf sokmaları konuşuyor

Habertürk yazarı Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın twitter'da birbirine söyledikleri çok konuşuldu.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı’nın twitter’da birbirine söyledikleri çok konuşuldu. Özellikle Rasim Ozan’ın Ersan Şen ve Ümit Kocasakal için söylediği “Onlar bizim köpeğimiz” ifadesi büyük tepki çekti. 

Habertürk ekranlarında yayınlanan Açık ve Net programına konuk olan Habertürk yazarı Nagehan Alçı, camide Atatürk’e hakaret edildiği iddiası ile ilgili konuştu.

Programın ilerleyen dakikalarında konuyla ilgili, ceza hukukçusu Ersan Şen ve Galatasaray Üniversitesi Ceza Hukuku Anabilim Başkanı Ümit Kocasakal ile tartışan Alçı’ya eşi Rasim Ozan Kütahyalı sosyal medya üzerinden yaptığı yorumla “destek vermek” istedi.

Bu tiplere ihtiyacımız var

Yaşanan gerginlik sonrası paylaşımlar yapan Kütahyalı, “Nagehan’cım lütfen benim hatırım için hoşgörülü ol. Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP’ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var” dedi.

Bizim köpeğimiz

Program sırasında paylaşımlarını sürdüren Kütahyalı, ”Nagehan’cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ’cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol” ifadelerini de kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri