Ana SayfaTürkiyeRasim Ozan Kütahyalı ve dostları! Bir: Ersoy Dede

Rasim Ozan Kütahyalı ve dostları! Bir: Ersoy Dede

Rasim Ozan Kütahyalı’nın gizli müridi gibi Ersoy Dede! Hiçbir zaman peşini bırakmadı. Boşnakları aşağıladığı zamanlarda bile desteğini esirgemedi.

FETÖ için karaladığı övgü yazılarıyla bilinen FETÖ orduyu ele geçirirken “Orduda kadrolaşmak onlar için analarının ak sütü gibi helal” diyen Rasim Ozan Kütahyalı yine ülke gündeminde. Onun için ‘mikrop’ diyen Rıdvan Dilmen’in açıklamalarının ardından Rasim Ozan Kütahyalı ve sevdalıları bir kez daha ülke gündemini meşgul diyor. Kısa süre önce TRT’ye transfer olan Ersoy Dede’nin çok güçlü bir Rasim Ozan Kütahyalı fanı olduğunu biliyor muydunuz?

Rasim Ozan Kütahyalı 2017 yılında Beyaz TV’de Beyaz TV’de ‘kusturmalı boşnak saksosu’ diyerek ülkeyi ayağa kaldırmıştı. Aylarca ekran yüzü göremedi. Hiçbir gazetede tek satır yazı yazamadı. Ancak en zor zamanlarında bile Ersoy Dede onun hep destekçisiydi.

Rasim Ozan Kütahyalı Güneş gazetesinde yazılarına başladığında utanmadan, sıkılmadan o yazıları paylaşan, takipçilerine ulaştıran isimlerin başında geliyordu Ersoy Dede.

Rasim Ozan Kütahyalı gibi birine kankalık yapan Ersoy Dede’nin TRT ekranlarında her gün neredeyse milyonlarca insana seslenmesini nasıl açıklamak gerekir acaba.

Boşnak milleti hakkında iğrenç ifadeler kullanan Rasim Ozan Kütahyalı gibi birinin yeniden medyaya dönmesi için elinden gelen neredeyse her şeyi yapan Ersoy Dede’ye tavsiyemiz, en kısa zamanda kankasını TRT Haber’e yorumcu olarak alsın.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri