Ana SayfaTürkiyeRasim Ozan Kütahyalı'dan skandal açıklama! Boşnak ve kusmak kelimelerini yine aynı cümlede...

Rasim Ozan Kütahyalı’dan skandal açıklama! Boşnak ve kusmak kelimelerini yine aynı cümlede kullandı

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Beyaz Futbol’ programında ‘kusturmalı Boşnak saksosu’ diyerek bütün dikkatlerini üzerine çeken ve kamuoyunda büyük rahatsızlık yaratan Rasim Ozan Kütahyalı bugün bir açıklama daha yayınladı.

Rasim Ozan Kütahyalı, tartışma yaratan açıklamasında yine Boşnak ve kusmak kelimelerini aynı cümlede kullandı:

“Bana ve aileme karşı duydukları siyasi düşmanlığı kusmak için asil Boşnak kimliğini kullanmaya kalkanları ben de buradan tüm kamuoyunun takdirine sunacağım.”

İşte önceki günlerde yeniden Beyaz TV’de program yapacağı söylentisi nedeniyle eleştiriler Rasim Ozan Kütahyalı’nın kendini savunduğu o basın açıklaması…

BASIN AÇIKLAMASI

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

Son dönemde tuhaf biçimde bir anda yeniden benimle ilgili bir linç kampanyası başladı.

21 aydır aralıksız süren bu linçlerden sonra ilk kez bu konuda yeni bir açıklama yapma gereği duyuyorum.

Ben 21 ay önce tam anlamıyla bir eşeklik yaptım. O an internetten duyduğum bir şeyi ne olduğunu bile anlamadan bilmeden pat diye ekrandan söyledim. Şimdi bu metni kaleme alırken bile yine bu zevzekliğimden ötürü kendime çok öfkeleniyorum ve bu vesileyle yeniden tüm Boşnak kardeşlerimden bir kez daha özür diliyorum.

Şimdiyse şahsıma yapılan kampanyayla ilgili bizzat Boşnak kardeşleriminbana ulaşarak ilettikleri yeni bazı şok edici bilgileri de hem tüm kamuoyuyla hem de özellikle Boşnak paylaşmak istiyorum.

21 ay sonra beni ve ailemi yeniden hedef alan linç kampanyalarının Boşnak kimlik hassasiyetiyle ilgili olmadığını ve başka olayların döndüğünü bana aktaran soylu Boşnak kardeşlerime çok teşekkür ederim.

Bana ve aileme karşı duydukları siyasi düşmanlığı kusmak için asil Boşnak kimliğini kullanmaya kalkanları ben de buradan tüm kamuoyunun takdirine sunacağım.

Beyaz TV’de yıllar önce bir CHP milletvekili olan Barış Yarkadaş ile tartışma programı yaptık ve o kişi ideolojik çizgisi gereği Bosna kasabı Miloseviç’i savundu.

Binlerce Boşnak kardeşimizi katleden aşağılık Miloseviç’in vatanını savunan bir kahraman olduğunu söyledi Yarkadaş.

Ben de Bosna soykırımı konusunda çok duyarlı bir insan olduğum için ayağa kalktım çok sert sözler söyleyerek programı terk ettim. Görüntüleri izleyin lütfen.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz