Ana SayfaTürkiyeRasim Ozan Kütahyalı'nın Melih Gökçek ve FETÖ mesajı twitter'ı salladı

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Melih Gökçek ve FETÖ mesajı twitter’ı salladı

Rıdvan Dilmen'in Rasim Ozan Kütahyalı’yı hedef aldığı Melih Gökçek oğlu Osman Gökçek hakkındaki açıklamaları adeta bomba etkisi yaptı.

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in Rasim Ozan Kütahyalı’yı hedef aldığı Melih Gökçek oğlu Osman Gökçek hakkındaki açıklamaları adeta bomba etkisi yaptı. Dilmen’in açıklamalarının ardından Rasim Ozan Kütahyalı’nın yıllar önce FETÖ ve Gökçekler hakkında yaptığı açıklama yeniden gündeme oldu.

NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan eski milli futbolcu ve televizyon yorumcusu Rıdvan Dilmen’in, Göçeklerin kanalı Beyaz TV ve Boşnaklara ırkçı ve belden aşağı hakarette bulunan Rasim Ozan Kütahyalı hakkındaki FETÖ sözleri sonrası dikkat çeken bir mesaj paylaşıldı.

Dün, canlı yayında açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen, Beyaz TV’ye geri dönen Rasim Ozan Kütahyalı için “Sen 3 Temmuz sürecinde FETÖ sevdalısıydın” ifadelerini kullandı.

Dilmen, “Gelelim Rasim Ozan Kütahyalı’ya. Sen 3 Temmuz sürecinde FETÖ sevdalısıydın. İsmail Er, FETÖ sevicisi İsmail Er. Senin gibi adamlar hapishanede şimdi. Sayın Bakan, bu arkadaş sizi o makama getiren Sayın Cumhurbaşkanına hakaret eden adam, dalga geçen adam. Sizin bu arkadaşla İstiklal’de yürümeye hakkınız yok. Boşnak kardeşlerimize en ağır hakareti yapan ROK, Gökçek’lerin kanalına çıkıyor. AKP’ye yakın olduğu için Cumhurbaşkanı’na yazıyor. Cumhurbaşkanı duysa saniye tutmaz” açıklamasında bulundu.

Rasim Ozan Gökçek ve Gülen sevgileri hakkında yazdı

Rıdvan Dilmen’in, Kütahyalı hakkındaki sözlerinin ardından, Kütahyalı’nın 2013’te Twitter’dan yaptığı açıklama paylaşılmaya başlandı. Açıklamada, FETÖ lideri Fethullah Gülen’in övüldüğü, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek’in Gülen’i sevdiği ne dair ifadeler yer aldı.

Kütahyalı’nın paylaşımında, “Melih ve Osman Gökçek kadar Hocaefendi’yi sevmek konusunda duyarlı insanlar yoktur… Fitneci alçaklar sert kayaya çarptı” denildiği görüldü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri