Ana SayfaMagazinRecep Çilingir neden öldü? Gazeteci Recep Çilingir öldü!

Recep Çilingir neden öldü? Gazeteci Recep Çilingir öldü!

Recep Çilingir neden öldü? Gazeteci Recep Çilingir öldü! Magazin gazeteciliğinin önde gelen isimlerinden Recep Çilingir hayatını kaybetti. Recep Çilingir'in neden öldüğü merak edildi. İşte cevabı!

Recep Çilingir neden öldü? Gazeteci Recep Çilingir öldü! Magazin gazeteciliğinin önde gelen isimlerinden Recep Çilingir hayatını kaybetti. Recep Çilingir’in neden öldüğü merak edildi. İşte cevabı!

Recep Çilingir neden öldü

Başarılı ve usta gazeteci Recep Çilingir, geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirdiği haberi sevenlerini üzmüştü.  Snob Magazinin haberine göre; Bir süredir Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören usta isim Recep Çilingir’den oldukça kötü haber geldi.

Gazeteci Recep Çilingir’in kalp krizi geçirmeden 10 gün önce BionTech aşısı olduğu öğrenildi. Daha önce 2 defa kalp krizi geçiren gazetecinin damarlarında 6 adet stent bulunduğu belirtiliyor. Recep Çilingir’in kardeşi Halil Çilingir, o anları şu sözlerle anlattı:

”Beraber İstiklal Caddesi’nde yürüyorduk. Demirören AVM’nin sonundan dönerek taksiye binip, Esenler’de bulunan evimize gidecektik. Gayet neşeliydi. Tam AVM önünde ahh diyerek sol tarafını tuttu ve yere düşüyordu ben aniden tuttum ve yavaşça yere yatırdıktan sonra, ambulans için yardım istedim. Yerde çok kısa bir çırpındı ve sonra sessizce kaldı. Ambulans 10 dakika sonra geldi. Bundan sonra, abimin yüzü morarmaya başladı.”

Tüm müdahalelere rağmen kalbi geri çalıştırılamayan gazeteci Recep Çilingir hayatını kaybetti. Usta isim Recep Çilingir’in ani vefatı ailesini ve magazin camiasını yasa boğdu. Recep Çilingir son yıllarda medya sektörünün yanı sıra işletmecilik alanında da faaliyet gösteriyordu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri