Ana SayfaMagazinRed Notice konusu ne? Netflix yeni filmi Red Notice ne zaman yayınlanacak?

Red Notice konusu ne? Netflix yeni filmi Red Notice ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in yeni filmi Red Notice’in konusu ne merak konusu. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un başrolleri paylaştığı Netflix filmi Red Notice konusu ile merak uyandırıyor. Türkçe adı Kırmızı Bülten olan aksiyon komedi türündeki filminden ilk fragman da yayınlandı.

Netflix’in kasım planında yer alan macera filmi oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot ilk kez bir filmde birlikte yer alıyor. Son zamanlarda aksiyon komedilerle adından sıkça söz ettiren Ryan Reynolds, alanını derinleştirmeye devam ediyor.

Öte yandan Ryan Reynols, Dwayne Johnson ve Gal Gadot’un başı çektiği gösterişli kadrosuyla Red Notice, Netflix’in bugüne kadar çektiği en pahalı film olarak zirvede.

Netflix için yapılan aramalarda bazı izleyiciler Red Notice için dizi mi yoksa film mi diye soruyor. Açıklıkla belirtelim ki bu bir film. Hem de 1 saat 55 dakikalık bir film.

Red Notice konusu ne?

Interpol tarafından verilen bir Red Notice dünyanın en çok arananlarını avlamak ve yakalamak için en üst düzey izin çıktığında, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley (Dwayne Johnson) davaya dahil olur. Küresel arayışı onu, dünyanın en büyük sanat hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı “Piskopos”u (Gal Gadot) yakalamak için ortak olmaya zorladığı cüretkar bir soygunun ortasında bulur.

İzleyiciyi yükseklerden uçuran bu macera filmi, dünyanın tenha bir hapishanesine kısılmış üçlüyü dünyanın dört bir yanına, dans pistine, ormana ve tehlikeli maceralara götürür. Film bir ajanın kendisine tuzak kuran sanat hırsızını, bir başka sanat hırsızının yardımıyla yakalamasını anlatıyor.

Uluslararası sanat casusluğu dünyasında geçen hareketli bir aksiyon-macera filmi olan yapımda Thurber, (Dwayne) sanat suçunda uzmanlaşmış bir FBI profilcisine hayat veriyor. O bu kez dünyanın en çok aranan sanat hırsızını oynayan Ryan Reynolds’ın (Nolan Booth) peşinde. Ve onu yakalamak için Gal Gadot’tan (Piskopos) yardım alıyor.

Red Notice ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in kasım programında yer alan film, 12 Kasım’da izleyenleri selamlayacak. Komedi-macera türündeki filmin yönetmen koltuğunda Rawson Marshall Thurber’ın var.

Yönetmen Dawson Marshall Thurber daha önce Johnsons ile Skyscraper ve Central Intelligence filmelerinde birlikte çalıştı.

Red Notice ne demek?

Red Notice kelimesi dünyanın en çok aranan suçluları için çıkarılan çok özel bir izin belgesi. Onları takip ve yakalamak için gereken bütün izinler bu belgede mevcut.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri