Ana SayfaSporRıdvan Dilmen: Yahu Cüneyt sanane

Rıdvan Dilmen: Yahu Cüneyt sanane

Beşiktaş'ın Kayserispor'u 2-0 yendiği maçı değerlendiren Rıdvan Dilmen, hakem Cüneyt Çakır'ın kararlarını çok sert şekilde eleştirdi.

Beşiktaş’ın Kayserispor’u 2-0 yendiği maçı değerlendiren Rıdvan Dilmen, hakem Cüneyt Çakır’ın kararlarını çok sert şekilde eleştirdi. Rıdvan Dilmen Cüneyt Çakır’ı eleştirdi! Kayserispor Beşiktaş maçına hakem kararları mı damga vurdu? Rıdvan Dilmen’den çok sert Cüneyt Çakır eleştirisi.

Rıdvan: Yahu sanane Cüneyt

Beşiktaş, Kayseri’den çok daha iyi bir takım. Kayseri belki de kazanacak bir şey yapmadı ama… Yahu Cüneyt (Çakır) sanane ya… Penaltı olduğuna inanırsın da tamam. İlki ‘Ararsan bulursun’ penaltısı… İkincisi de ‘Aradılar bulamadılar’ penaltısı… Sen, son dakikada top öbür tarafa gitmiş niye çağırıyorsun hakemi? Burada Fırsat Aydınus’a bir şey diyemiyorum. Ben sana bir şey söyleyeyim mi, iki penaltıyı da Beşiktaş’ın aleyhine vermezler… Niyetleri iyi değil… Bu hakemler kuralları daha iyi biliyor bizden fakat biliyorlar… ‘Beşiktaş, Galatasaray , Fenerbahçe ‘nin lehine verirsem devam ederim’ diye düşünüyorlar. Beşiktaşlı dostlarım bana kızabilirler. Daha önce de Fenerbahçeliler kızmıştı ama benim fikrim bu. Birinci penaltıyı vermem. İkinciye hiç bulaşmam bile… FIFA hakemleri bunları vermez. Başka bir şey olsa belki kötü hakemler verir.

Fırat Aydınus da galiba hakemliğe devam etmek istiyor. Lobisi de var sanırım. Sizin hesabınız ne? Bugün Kayserili oyuncu, Beşiktaşlı oyuncuyu sakatlamak için giriyor bugün… Tırnağına gelse kırmızı kart ya! Cüneyt Çakır bilmiyor mu bunun kırmızı olduğunu? Niye çağırmıyor? Serdar Tatlı’yı da yollayacaklar oradan… Sen ne kadar iyi niyetli olursan ol! Urfa yolları gözüktü… Beşiktaş yener, şampiyon da olur. Ben Denizli’de yenmesine rağmen Fenerbahçe’nin, Fenerbahçe karşısında Başakşehir’in mağdur edildiğini gördüm ve söyledim. Sen Cüneyt Çakır olarak niye çağırıyorsun?

Türkiye’de garip şeyler oluyor. Oyuncunun cezası gece yarısı kaldırılıyor… Bu Kayseri’ye saygısızlık etmek istemem. Beşiktaş’a da öyle… Ama Cüneyt Çakır sen niye çağırıyorsun?

Kayserispor – Beşiktaş maçının özetini izle.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri