Ana SayfaSporRıdvan 'şeytan' taşladı! Kimler terör örgütü liderinin sevgilisi hepsini açıklayacağım

Rıdvan ‘şeytan’ taşladı! Kimler terör örgütü liderinin sevgilisi hepsini açıklayacağım

Kendisine 'şeytan' denmesine sinirlenen ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, meseleye vatan sevgisi ve terör seviciliği üzerinden yaklaştı.

Kendisine ‘şeytan’ denmesine sinirlenen ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, meseleye vatan sevgisi ve terör seviciliği üzerinden yaklaştı. Rıdvan Dilmen canlı yayında çok sert açıklamalar yaptı.

Rıdvan Dilmen “Türk futbolunu dizayn etmeye çalışanlar yarın akşam hazırlansınlar, kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleriyle beraber olduğunu yarın akşam açıklayacağım” diye konuştu.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, kendisine ‘şeytan’ yakıştırmasında bulunanlara tepki gösterdi. Dilmen’in NTV’deki açıklamaları şöyle:

“Türk futbolunu dizayn etmeye çalışanlar yarın akşam hazırlansınlar, kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleriyle beraber olduğunu yarın akşam açıklayacağım.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde olmayacak kadar hakemler konuşulacak, neler yaptılar, herkes hakem konuşuyor. Bununla ilgili de belgeleri ile bazı şeyler konuşacağım.

Benim adım Rıdvan, soyadım Dilmen. Bana oyun sahasındaki oyunuma dair ‘şeytan’ dendi. Benim şahsiyetime karşı kimse şeytan di-ye-mez. Benim adım Rıdvan. Bana kimse şeytan diyemez. Çıkıp ispatlamak zorundasınız o zaman. Benim MHK başkanını göreve getirdiğim iddia ediliyor günlerdir. Bunu iddia edenler bunu ispatlamak zorunda. Ben taraflıyım, ben Fenerbahçeliyim ama gördüğümü de söylerim”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri