Ana SayfaTürkiyeRumeysa Kadak'a sosyal medyada tepki: Gününü hiç olmazsa hastane ziyaretlerinde geçir, makamına...

Rumeysa Kadak'a sosyal medyada tepki: Gününü hiç olmazsa hastane ziyaretlerinde geçir, makamına giderken kullandığın araçta değil!

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden TBMM’deki bir gününü özetleyen bir video çeken AK Parti’nin 23 yaşındaki milletvekili Rumeysa Kadak’a sosyal medyada tepkiler gelmeye devam ediyor.

AK Parti İstanbul Milletvekili Rumeysa Kadak geçtiğimiz hafta TBMM’deki bir gününü özetleyen bir video çekip YouTube ve Twitter üzerinden yayımlamıştı. Kadak, aracıyla meclise gitmesinin ardından yaptığı kahvaltıyı ve milletvekili ofislerini tanıtmıştı.

Rumeysa Kadak’a, özellikle gençlerden, “Gençliğin sorunlarını meclise taşıman için seni oraya gönderdik” şeklinde serzenişler gelirken, Büşra Bayraktaroğlu adında bir Twitter kullanıcısının konu hakkındaki mesajları oldukça dikkat çekti. Kadak’ın söz konusu videosunu alıntılayarak “Öğrencilerin gelecek kaygılarıyla ilgili bir çalışma yaptı mı? Artan işsizlik onu ilgilendirdi mi? Kadına şiddetin önüne geçecek yahut kadın haklarına ilişkin halkı bilinçlendirecek bir çalışması oldu mu? Partinin Kanal İstanbul projesi?Bu liste uzar.” şeklinde yolladığı mesaj oldukça ilgi gördü.

Bayraktaroğlu, mesajına şöyle devam etti, “Bulunan konumun alınan maaşın hakkını verememek de hak yemektir müslüman kardeşlerim. Bir mv gününü, hiç olmadı hastanelerde ziyaretlerinde, mahalle mahalle gezerken insanımızın yanında derdini dinlerken görmek isteriz. Makamına giderken kullandığı araçta değil.” dedi.

Mahalle mahalle gezerken insanımızın yanında derdini dinlerken görmek isteriz. Makamına giderken kullandığı araçta değil

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz