Ana SayfaMagazinRusya'da 2014'te ayı saldırısına uğrayan bir balıkçının o anda telefonunda torununun şaka...

Rusya’da 2014’te ayı saldırısına uğrayan bir balıkçının o anda telefonunda torununun şaka olarak yüklediği hangi şarkının melodisi çalmaya başlamış ve bunun üzerine ayı kaçmıştır?

Milyoner sorusu: Rusya'da 2014'te ayı saldırısına uğrayan bir balıkçının o anda telefonunda torununun şaka olarak yüklediği hangi şarkının melodisi çalmaya başlamış ve bunun üzerine ayı kaçmıştır?

Rusya’da 2014’te ayı saldırısına uğrayan bir balıkçının o anda telefonunda torununun şaka olarak yüklediği hangi şarkının melodisi çalmaya başlamış ve bunun üzerine ayı kaçmıştır? kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 30 bin liralık soru ve cevabı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Milyoner yarışmasında 30 bin liralık Rusya’da 2014’te ayı saldırısına uğrayan bir balıkçının o anda telefonunda torununun şaka olarak yüklediği hangi şarkının melodisi çalmaya başlamış ve bunun üzerine ayı kaçmıştır? sorusu ve cevabı merak konusu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 933. bölümü bu akşam yayınlandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Milyoner yarışmasında cevabı merak edilen soru şu şekilde: Milyoner sorusu: Rusya’da 2014’te ayı saldırısına uğrayan bir balıkçının o anda telefonunda torununun şaka olarak yüklediği hangi şarkının melodisi çalmaya başlamış ve bunun üzerine ayı kaçmıştır?

A. Iron Maiden’dan Run to the hills

B. Metallica’dan the unforgiven

C. Tarkan’dan şıkıdım

D. Justin Bieber’dan baby

Havva Aysu Altay bu soruda çifte joker hakkını kullandı. İlkinde Tarkan seçeneğini söyledi ancak bilemedi. Ardından bir hakkı daha vardı onu da kullandı. Bu kez D seçeneğini söyledi ve ikinci hakkında doğru cevabı verdi. Doğru yanıt Justin Bieber olacaktı ve Aysu kazandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri