Ana SayfaTürkiyeSaadet'ten Gelecek Partisi'ne ziyaret

Saadet’ten Gelecek Partisi’ne ziyaret

Saadet Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca, Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Mevlüt Çakan ve yönetimini ziyaret etti

Basın mensuplarının da yoğun ilgi gösterdiği ziyarette Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığı yönetimi ev sahipliği yaptı. Karşılıklı dilek ve temennilerin dile getirildiği görüşmede söz alan Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Av. Mevlüt Çakan basın mensuplarına teşekkür ederek başladı ve şunları ifade etti: Kıymetli basın mensupları, Sayın Başkan ve heyeti öncelikle hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere kongre ile göreve geldik. Bu görevi bizim için önemli kılan Alanya’ya daha geniş kapsamlı hizmet edebilmemize vesile olmasıdır. Siyasi partilerin farklılıkları zenginliğin birer göstergesidir. Saadet Partisi Türk siyasal yaşamının en köklü partilerinden biridir hatta şunu da ilave etmek isterim ki; Saadet Partisi bir yaşanmışlığın bir geleneğin yansımasıdır. Saadet Partisi’ni diğer partilerden ayıran en önemli farkın bu olduğunu düşünüyorum. Partiler, demokrasilerin vazgeçilmezidir dedik ve her zaman bunu söylemeye devam edeceğiz. Demokrasiler çoğunluğun değil çoğulculuğun sesi olmalı ve böylelikle gerçek manada muasır medeniyet seviyesine ulaşılabilir.


İktidar Partisinin tek derdi seçimleri kaybetmemektir. İktidar partisi artık milletin sesine kulak vermiyor, milletin istikbali yerine kendi siyasi istikballerine ve ikballerine önem veriyor. İktidar partisi artık milletin değerlerinden uzak kalmıştır. İki bayram Cumhur İttifakı nezaket göstermeden bayramlaşmayı dahi kabul etmeyecek kadar kendi içime kapanmıştır. Bu siyasetin tıkanmasını ve tıkanan siyasetle diyalog yollarını kapatarak Türkiye’yi zor bir sürece doğru evirmektir. İnanıyorum ki Alanya’da siyasetin dengelerini Gelecek Partisi kadrolarıyla daha güçlü kılıp farklı bir rüzgar estirmeye devam edecektir.

Başkan Çakan’ın ardından söz alan Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca ise şunları söyledi:

Sn. Başkanımız genç başkan kendilerine başarılar diliyoruz. Bugün Türkiye’nin en temel problemi kutuplaştırmak bunu aşmamız lazım bunu aşınca başarılı oluruz. Adaleti ve güveni sağlamamız gerekiyor. Ak Parti sert ifadeleri ile ülkeye zarar veriyor. Mevlüt Başkanımızın söylediklerine katılıyoruz. İnşallah ilerde daha iyi bir Türkiye’ye ulaşırız. Diye sözlerini ifade etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri