Ana SayfaMagazinSaba Tümer neden evlenmiyor? Sunucu Saba Tümer'in çocuk yapmamasının sırrı ortaya çıktı

Saba Tümer neden evlenmiyor? Sunucu Saba Tümer’in çocuk yapmamasının sırrı ortaya çıktı

Saba Tümer neden evlenmiyor? Sunucu Saba Tümer'in çocuk yapmamasının sırrı ortaya çıktı! Kahkahaları ile tanıdığımız Saba Tümer, Exxen'de yayınlanan 'Katarsis' programında Gökhan Çınar'ın konuğu oldu. Çarpıcı açıklamaları ile dikkat çeken Saba Tümer, programda neden çocuk yapmadığını açıkladı.

Saba Tümer neden evlenmiyor? Sunucu Saba Tümer’in çocuk yapmamasının sırrı ortaya çıktı! Kahkahaları ile tanıdığımız Saba Tümer, Exxen’de yayınlanan ‘Katarsis’ programında Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. Çarpıcı açıklamaları ile dikkat çeken Saba Tümer, programda neden çocuk yapmadığını açıkladı.

Saba Tümer neden evlenmiyor?

Kahkahaları ile tanıdığımız Saba Tümer, Exxen’de yayınlanan ‘Katarsis’ programında Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. Çarpıcı açıklamaları ile dikkat çeken Saba Tümer, programda neden çocuk yapmadığını açıkladı.

Sunucu Saba Tümer, Exxen’de yayınlanan ‘Katarsis’ programında Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. 50 yaşındaki sunucu, çocuk sahibi olmak istememe sebebini açıkladı. Saba Tümer, “İçinden bilmediğin bir şey çıkacak. Sağlıklı mı olacak, sağlıksız mı olacak, nasıl biri olacak? Hiçbir şey bilmiyorsun. Daha sonra hayatında geçireceği evreleri de bilmeyeceksin…” ifadelerini kullandı.

Sunucu Saba Tümer, annesinin vefatı üzerine çocuk sahibi olmak istemediğini anlatırken duygusal anlar yaşadı. “Tabii ki sen bir anne ya da baba olarak belli bir zamana kadar onun yanında olacaksın ama bu da bir yere kadar. Sonra yine bunu bilemeyeceksin. Annem vefat ettiği gün teyzem bana ‘ben çocuklarıma bu acıyı yaşatmamak için evlenmedim’ demişti. Ben de bundan dolayı çocuk yapamadım. Ona böyle bir kötülük yapmamak için.” diyen Saba Tümer bu anları gözyaşları içinde anlattı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri