Ana SayfaTürkiyeSabah gazetesenin Trump manşetleri! Ey Sabah utanç verici Trump arşivini sil

Sabah gazetesenin Trump manşetleri! Ey Sabah utanç verici Trump arşivini sil

Sabah gazetesinin sık sık pohpohladığı ABD Başkanı Donald Trump, az önce 2 milyara yakın İslam alemini ayağa kaldıran bir açıklama yaptı. İslam alemi Trump nefretinde birleşirken Sabah gazetesinin yakın geçmişte ABD 1 numarası hakkında attığı manşetler, yaptığı haberler akıllara geldi.

Cem Küçük’ün ve Can Paker’in enteresan çıkışları

Davutoğlu’nun başbakanlığı bırakmasıyla AK Parti Filistin davasından uzaklaştı. Sonrası malum. Cem Küçük gibi biri bile “Mavi Marmara’ya katılan manyaklar” gibi talihsiz bir ifade kullanmıştı. Belki daha garibi Pelikan’ın beyni olarak anılan Can Paker’in 15 Temmuz günü İslamcıları hedef alarak, onları “Türkiye’nin ilerlemesini hazmedemeyen” bir noktaya konumlandırmış olması.

AK Parti’ye İslamcı alerjisi aşılamak isteyen bazı tetikçilerin ve Can Paker gibi kritik mekanizmalara hükmedebilen isimlerin Trump’ın bu akşamki açıklaması hakkındaki düşünceleri merak konusu.

Bilindiği gibi ABD 1 numarası Trump, kendince bir Orta Doğu barış planı açıklayarak Kudüs’ün İsrail’in bölünmez başkenti olarak kabul edileceğini duyurdu.

Sütunlarında sık sık Trump güzellemesi yapan Sabah gazetesinin Trump’ın Kudüs açıklamalarına nasıl bir tepki vereceği merakla bekleniyor.

İşte Sabah’ın yere göğe sığdıramadığı ABD Başkanı Trump için yaptığı güzellemelerden birkaçı…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri