Ana SayfaSporSabah gazetesinden Rıdvan Dilmen'e şok tepki

Sabah gazetesinden Rıdvan Dilmen’e şok tepki

Rıdvan Dilmen FETÖ ve İbrahim Seten hakkında çok sert, gündem değiştiren açıklamalar yaparken Sabah gazetesi meseleyi hiç görmemeyi tercih etti.

Sabah gazetesinin bağlı bulunduğu Turkuvaz Medya’dan Rıdvan Dilmen’i kınayan bir açıklama geldi.

Turkuvaz Medya Grubu, Rıdvan Dilmen’i “Grubumuz ve üst yönetim kadromuza yönelik tüm mesnetsiz suçlama ve haksız iddiaları sebebiyle kamuoyu önünde özür dilemelidir” sözleriyle özür dilemeye çağırdı.

Turkuvaz Medya Grubu tarafından yapılan yazılı açıklamada NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’e tepki gösterildi. Açıklamada “Turkuvaz Medya Grubu, yerli ve milli değerlere bağlılığı ilke edinmiş, bağımsız Türkiye hedefine inanmış, doğru bildiği değerlerden asla taviz vermeyen bir yayın topluluğudur” sözleri dikkat çekti.

Dün Sabah gazetesi olayı görmemişti

İnsanlar Rıdvan Dilmen İbrahim Seten olayı nedir diye merak ederken gözler Sabah gazetesine çevrildi. Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen bu akşamın en çok konuşulan ismi oldu. NTV’deki canlı yayında Türk futbolunun hala FETÖ’cüler tarafından yönetildiğini ima eden çok sert açıklamalar yaptı. Ancak Sabah gazetesi açıklamalardan tek satır bile bahsetmedi.

Rıdvan Dilmen’in en sert şekilde hedef aldığı isimlerin başında İbrahim Seten geliyordu. Uzun yıllar Vatan gazetesinin spor bölümünü yöneten isimdi kendisi.

Herkes Cumhurbaşkanı Erdoğan’a en yakın isimlerden biri olan Servet Albayrak’a amiral gemisi Sabah’ın meseleye yaklaşacağını merak ediyordu.

söz konusu Rıdvan Dilmen ve FETÖ açıklamaları olduğunda Sabah gazetesinin üç maymunu oynadığı ortaya çıktı. Sabah gazetesi internet sitesinde Rıdvan Dilmen’in FETÖ ve İbrahim Seten hakkındaki açıklamalarına yer vermemeyi tercih etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri