Ana SayfaMagazinSacit Aslan kimdir? Kalp krizi mi geçirdi? Sağlık durumu nasıl?

Sacit Aslan kimdir? Kalp krizi mi geçirdi? Sağlık durumu nasıl?

Kalp krizi geçiren ve sevenlerini tedirgin eden Sacit Aslan kimdir? Sacit Aslan'nı sağlık durumu nasıl?

Kalp krizi geçiren Sacit Aslan kimdir? Türk gazinoculuğunun efsanevi ismi Fahrettin Aslan’ın oğlu olan Sacit Aslan kalp krizi geçirdi. Yaşadıkların Instagram hesabından paylaşan Fahrettin Aslan’ın son sağlık durumu merak konusu.

Sacit Aslan’ın son sağlık durumu

Instagram hesabından hastaneye kaldırıldığını duyuran Sacit Aslan, damarlarında oluşan tıkanma nedeniyle yoğun bakım ünitesine alındı. Sacit Aslan’a ilk etapta anjiyo tedavisi uygulandı. Ancak tıkalı olan üç damar anjiyo ile açılamadı.

Aslan, bunun üzerine acilen by pass ameliyatına alındı. Başarılı ameliyat sonrası Aslan’ın hastanede müşahede altında tutulduğu, sağlık durumunun ise iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sacit Aslan kimdir?

Sacit Aslan, 1953 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Babası ünlü gazinocu Fahrettin Aslan, annesi ise Zülfiye Necla Girayer’dır. Anne ve babası 1962 yılında boşandı.

Annesi Necla Hanım’ın ilk evliliğinden olan Atilla adında bir abisi ve kendi babasından kardeşi olan Selçuk (d.1959) adında bir kardeşi vardır. Babasının son evliliği Arzu Aslan’dan olan Mehmet Aslan (d.1980) adında bir kardeşi daha vardır. Sacit Aslan’ın 1977 yılında evlendi, 1991 yılında boşandı. 14 sene süren ilk evliliğinden Zeynep adında bir kızı vardır. Sacit Aslan, 1991 yılında Yasemin Kutsi ile ikinci evliliğini yaptı.

Televizyonlarda programlar yaptı

Sacit Aslan, 2013 yılında gazeteci Pelin Çini ile beraber Tv8′de Hafta İçi Her Sabah ‘Aramızda Kalsın’ magazin programını sundu. Haziran 2013 tarihinde istifa etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri