Ana SayfaMagazinSadakatsiz 24. bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni bölüm fragman konusu!

Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni bölüm fragman konusu!

Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni fragman konusu! Çarşamba akşamları KANAL D'de ekrana gelen sevilen dizi Sadakatsiz son bölümü ile izleyicinin dikkatini üzerine çekti. Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni fragman konusu!

Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni fragman konusu! Çarşamba akşamları KANAL D’de ekrana gelen sevilen dizi Sadakatsiz son bölümü ile izleyicinin dikkatini üzerine çekti. Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni fragman konusu!

Asya  başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, harika bir eş ve oğulları Ali’ye şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, huzur dolu  güzel ve mutlu bir hayat yaşarken Asya eşinin atkısında uzun sarı bir saç teli görür ve her şey bundan sonra değişmeye başlar.

Sadakatsiz 24. bölüm konusu ne!

Volkan’ın tekrar Asya’ya dönmek istediğini duyan Derin ise intikam almak için plan yapmaya başlar. Derin ve Volkan arasında gerilim giderek artar. Asya ise Sinan ile görüşmeye devam eder. Sinan’ı kıskanan Volkan ona karşı kin ve nefret doludur. Asya’nın peşinden tekrar koşmaya başlayan Volkan henüz derinden boşanmamıştır ve Derin Volkan’ın bu halini gördükçe çılgına döner. Bir diğer yandan Sinan ve Volkan arasında gerilim giderek artmaya devam eder. Hepsi ve daha fazlası yeni bölümde

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri