Ana SayfaMagazinSadakatsiz Asya'nın eşi kim? Bennu Yıldırımlar'ın eşi herkesi şaşırttı

Sadakatsiz Asya’nın eşi kim? Bennu Yıldırımlar’ın eşi herkesi şaşırttı

Sadakatsiz Asya'nın eşi kim? Bennu Yıldırımlar'ın eşi herkesi şaşırttı! Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz'in Asya'sı Bennu Yıldırımlar'ın eşini görenler oldukça şaşırdı. İşte Bennu Yıldırımlar'ın eşi!

Sadakatsiz Asya’nın eşi kim? Bennu Yıldırımlar’ın eşi herkesi şaşırttı! Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz’in Asya’sı Bennu Yıldırımlar’ın eşini görenler oldukça şaşırdı. İşte Bennu Yıldırımlar’ın eşi!

Sadakatsiz Asya’nın eşi kim

Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Cansu Dere’nin başrollerini paylaştığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine Asya Günalan karakteri ile dahil olan ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar’ın eşi bakın kim çıktı.

Televizyon dizilerinde oldukça başarılı olan Bennu Yıldırmlar, akıllara kazınan bütün dizilerde rol aldı. Yaprak Dökümü, Kadın ve Hiç Yoktan Aşk gibi dizilerden tanıdığımız Bennu Yıldırımlar, Sadakatsiz dizisiyle setlere döndü.

Sadakatsiz’e Asya Günalan karakteri ile bomba gibi giren ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar, performansıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Asya Arslan’ın babasının nişanlası olan Asya Günalan, vicdan azabı çektiği için seneler sonra ortaya çıktı. Bennu Yıldırımlar’ın gerçek hayatta evli ve çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı.

52 yaşındaki Bennu Yıldırım’ın kendisi gibi oyuncu olan Bülent Emin Yarar ile evli olduğu ortaya çıktı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri