Ana SayfaMagazinSadakatsiz Volkan önceden mendil mi satıyordu? Behzat Uygur açıkladı

Sadakatsiz Volkan önceden mendil mi satıyordu? Behzat Uygur açıkladı

Sadakatsiz Volkan önceden mendil mi satıyordu? Behzat Uygur açıkladı! Babası Nejat Uygur ile anılarını anlatan Behzat Uygur, Caner Cindoruk'un çocukken mendil sattığını anlattı. Detaylar haberimizde.

Sadakatsiz Volkan önceden mendil mi satıyordu? Behzat Uygur açıkladı! Babası Nejat Uygur ile anılarını anlatan Behzat Uygur, Caner Cindoruk’un çocukken mendil sattığını anlattı. Detaylar haberimizde.

Sadakatsiz Volkan önceden mendil mi satıyordu?

Oyuncu ve sunucu Behzat Uygur, babası Nejat Uygur ile ilgili anısını anlatırken Caner Cindoruk ile ilgili bir itirafta da bulundu. Sadakatsiz dizisinde Volkan karakteriyle başrol oynayan Caner Cindoruk’un bir zamanlar mendil sattığını açıklayan Uygur, “Şimdi çok beğenilen bir oyuncu oldu” ifadelerini kullandı.

Usta sanatçı Nejat Uygur’un oğlu Behzat Uygur, şimdilerde Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere ile başrolü paylaşan Caner Cindoruk hakkında ilginç bir açıklama yaptı. Babası Nejat Uygur ile Adana turnesinde olduğu zamana ait anısını dile getiren Behzat Uygur, mendil satan küçük bir çocuğu oyuna davet ettiklerini ve o çocuğun Caner Cindoruk olduğunu ifade etti.

Behzat Uygur anlattıklarını şu sözlerle dile getirdi:

Bir Adana turnesindeydik. Babam mendil ya da şeker satan kısa pantolonlu bir çocuğu oyuna davet etti. Çocuk, ‘Bunları satmam lazım’ deyince babam ‘Ben hepsini aldım. Şimdi tiyatroya gelir misin?’ diye sordu. Çocuk ‘Gelirim’ deyince otobüse aldı tiyatroya götürdü. Bir de imzalı fotoğrafını verdi. O şimdi çok beğenilen bir oyuncu, Caner Cindoruk oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri