Ana SayfaTürkiyeSağlık Bakanı Fahrettin Koca Pelikancıların hedefinde

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Pelikancıların hedefinde

Türkiye koronavirüs salgınına karşı topyekün mücadele ederken Sağlık Bakanı Pelikancıların hedefinde. Ersoy Dede ve Haşmet Babaoğlu gibi isimler Fahrettin Koca’yı töhmet altında bırakan paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Koronavirüs ile mücadelede cansiperane çalışan doktorlara moral vermek için Türkiye bu akşam 1 dakika camlarından, balkonlarında o hekimleri alkışladı. Fahrettin Koca da Twitter’da organizasyondan övgüyle bahsetti. Ancak Pelikancılar bu akşam sözleşmiş gibi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı hedef aldı.

Fahrettin Koca hekimlerini alkışlayan Türk halkından şu sözlerle bahsetti:

SAAT 21.00 ALKIŞI İÇİN SAĞ OL TÜRKİYE! Şehir şehir, ev ev çağrımıza uydun. Özverili sağlık çalışanlarımıza alkışınla güç verdin. Yarın, ertesi gün aynı saatte minnettarlığımızın sesi tekrar duyulsun! ÜST ÜSTE ÜÇ GÜN ALKIŞLAYALIM!

Ancak Ersoy Dede ve Haşmet Babaoğlu gibi Pelikancı isimler bu kez Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı hedef alan mesajlar paylaştı.

Ersoy Dede akşam vakti doktorları alkışlayanları glu dansı yaptığını belirterek onlarla böyle dalga geçti:

Valla aralarında benim de olduğum 40 yaş üstünde bir “Glu Glu Dansı” sendromu var.. Bu tip organizasyonların tamamına kuşkuyla yaklaşmamızı mazur göreceksiniz.

Koronavirüs ile mücadelede yılmadan canla başla çalışan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı Pelikancı Haşmet Baba böyle hedef aldı.

Ben bu saat bilmemkaçta alkış vs. işlerini yutmam, katılmam da… bu kampanyaların nasıl kötüye kullanıldığını defalarca gördüm… gerekmedikçe dışarı çıkmayın, sağlık sistemini meşgul etmeyin, sağlıkçılara asıl destek budur…

Pelikancıların AK Parti yöneticilerine operasyonları bitmiyor

Hedef aldıkları ilk büyük isim Ahmet Davutoğlu’ydu. İsimsiz bir bildiriyle itibar suikastinde bulundular. Ancak durmadılar. Twitter’dan debuffer adıyla bilinen bir hesapla Teknoloji Bakanı Mustafa Varank itibarsızlaştırılmaya çalışıldı.

Sadece Varan da değil Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Pelikancıların hedef aldığı üst düzey AK Partililer arasında.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri