Ana SayfaTürkiyeSağlık Bakanlığı, Mazhar Alanson, Burak Özçivit, Fahriye Evcen gibi isimlere ücret ödüyor...

Sağlık Bakanlığı, Mazhar Alanson, Burak Özçivit, Fahriye Evcen gibi isimlere ücret ödüyor mu?

Koronavirüsün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisine aldığı şu günlerde, Sağlık Bakanlığı tarafından sosyal medyada yürütülen “Hayat Eve Sığar” kampanyasının yürütülmesi için ünlü isimlerin evden paylaştığı fotoğraflar da kullanılıyor.

Dün, Mazhar Alanson’un evinden gitarıyla paylaştığı fotoğrafın ardından bugün de manken Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in evden yaptığı paylaşımlar Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından Twitter üzerinden yayımlandı.

TRT’de yayımlanan Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in diziden bölüm başına aldığı ücret 875 bin TL olduğu biliniyor.

Sağlık Bakanlığı için karı – koca evden poz veren ünlü çiftin verdiği pozun ardından sosyal medyada en çok konuşulan konu bu poz için bir ücret alıp almadıkları oldu.

Konu hakkında ikiye bölünen sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı “Yok canım bu hem ulusal hem de küresel bir mesele. Üstelik de bir sağlık sorunu. Bunun için ücret talep etmiş olamazlar.” derken, başka bir grup ise “Bunlar sonuçta profesyonel oyuncular. Bu tip işlerden para kazanıyorlar. Sonuçta bu da bir reklam çalışması. Ücret almadan böyle bir şey yapmazlar.” şeklinde düşüncelerini belirtti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri