Ana SayfaTürkiyeŞaka değil gerçek! Ali Koç Pelikancılardan şikayetçi

Şaka değil gerçek! Ali Koç Pelikancılardan şikayetçi

Ali Koç’un hedefinde, Ahmet Davutoğlu ve Gelecek Partisi ekibine yaptıkları itibar suikastleriyle tanınan Pelikancılar vardı. AK Part’nin profesyonel trol ekibi olarak iş gören Pelikancıların, Türkiye’nin en önemli iş adamlarının dahası Fenerbahçe Kulübü’nün bile gündemine girmesi, durumun vahametini gözler önüne seriyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu toplantısında dikkat çeken açıklamalara imza attı. “Ya biz ortama uyacağız, ya da ortama uyacak Fenerbahçe Başkanlığı yapacak birilerini bulacağız” ifadelerini kullanan Ali Koç, “Pelikancı yapı denilen bir şey var onların bile hedefi haline gelebiliyorsak, demek ki sistemsel bir sıkıntı var” dedi.

Ali Koç, koronavirüs nedeniyle liglerin 12 Haziran’da başlatılacağının açıklanması ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yaklaşımına “şimdilik” katıldıklarını belirtti. Koç devamında, “Maçlar başladıktan sonra birinde virüs çıkarsa ne olacak?” dedi.

Ali Koç: Pelikancıların hedefi haline geldik

Başkanlık göreviyle ilgili konuşan Ali Koç, “Ya biz ortama uyacağız, ya da ortama uyacak Fenerbahçe Başkanlığı yapacak birilerini bulacağız. Pelikancı yapı denilen bir şey var onların bile hedefi haline gelebiliyorsak, demek ki sistemsel bir sıkıntı var. Meyve veremezsek bu camia kendine en uygun başkanı seçecektir” ifadelerini kullandı.

Teknik direktör arayışlarının sürdüğünü açıklayan Ali Koç, “3-4 teknik direktörle görüştük; 1 tane teknik adam ile neredeyse anlaşmıştık ama EURO 2020’in tarihinin değişmesiyle bizim de planlarımız sekteye uğradı” dedi.

Ali Koç, Fenerbahçe’nin basketboldaki durumunu da değerlendirirken sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Obradovic’le istediği zaman yeni sözleşme önereceklerini söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri