Ana SayfaTürkiyeSakarya'da 1 kurucu ilçe başkanı daha yetki belgesini aldı!

Sakarya’da 1 kurucu ilçe başkanı daha yetki belgesini aldı!

Gelecek Partisi Arifiye İlçe Başkanlığı görevine Mehtin Demirkol atandı. Demirkol’un yetki belgesini Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve İl Başkanı Ender Serbes teslim etti.

Sakarya’da dördüncü ilçe

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Serbes, yaptığı açıklamada ilçe başkanlıklarının atamalarında hız kazandıklarını belirterek, Akyazı, Hendek ve Adapazarı ilçelerinden sonra Arifiye ilçe başkanını da belirlediklerini söyledi.

Sahadaki hava hızla değişiyor

Sahadaki siyasi havanın hızla değiştiğini ve Gelecek Partisine olan teveccühün gün geçtikçe arttığını ifade eden Serbes, bugünde Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, İl Başkan Yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin huzurunda Arifiye İlçe Başkanı Mehtin Demirkol’a yetki belgesini takdim ettiklerini kaydetti.

Serbes, Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’nun dürüst, çalışkan ve naif bir siyasetçi olduğunu ve Sakarya teşkilatı olarak bu düsturda görevlerini icra ettiklerini belirterek, “Arifiye ilçemiz bugünden itibaren Mehtin Demirkol Başkanımıza emanettir. Kendisine görevinde üstün başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Başkanımızın oluşturacağı ve Arifiye’nin mozaiği olacak ilçe yönetim kadromuz ile birlikte en kısa zamanda halkımıza, şehrimize hizmet edeceğiz” dedi.

Mehtin Demirkol ise, siyasetin kutsal bir sorumluluk olduğunu, kendisine verilen görevi layıkıyla yerine getireceğini belirterek, çok çalışacaklarını ve Arifiye halkıyla her zaman iç içe olacaklarını ifade etti.

Mehtin Demirkol kimdir?

1972 Erzurum’da doğdu. Oto kılıfı ve ev tekstil ürünleri imalatıcılığı yapan Demirkol Group’un sahibi Mehtin Demirkol geçmişte Sakarya Erzurumlular Derneği yönetiminde ve Ak Parti İl Yönetiminde görev yaptı. Evli ve 5 çocuk babası.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri