Ana SayfaTürkiyePolise hakaret eden Zeynep Gül Yılmaz'a AK Parti'den tepki üstüne tepki

Polise hakaret eden Zeynep Gül Yılmaz’a AK Parti’den tepki üstüne tepki

Polise hakaret ettiği video sosyal medyada yayınlanan AK Partili Zeynep Gül Yılmaz'a partisinden de tepki gelmeye başladı.

Polise hakaret ettiği video sosyal medyada yayınlanan AK Partili Zeynep Gül Yılmaz’a partisinden de tepki gelmeye başladı. Şamil Tayyar, AK Partili vekili eleştiren bir paylaşımda bulundu.

Mersin’de aracını durduran polislere hakaret ederek, “Ekibe tükürürüm ya. Böyle terbiyesizlik mi olur. Ne zaman Erdemli’ye gelsem bu pislikle uğraşıyorum. Bana adını verir misin. Bu şerefsizlik” diyen Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’a partisinden tepki geldi.

AK Parti’de 3 dönem milletvekilliğini yapan ve şu an MKYK üyesi olan Şamil Tayyar, sosyal medya hesabından Yılmaz’a tepki göstererek, “Ortada iyi niyet yok. Plaka kaydı olmasına rağmen vekilin yarım saat bekletilmesi, videoya alınması ve servisi açık kanıtı. Ancak vekilin ‘çemkirme, tükürüğün içeri geliyor, şerefsiz’ gibi hakaretini masum kılmaz. Bu tavır, erdemli bir AK Partiliye yakışmaz, özür dilemelidir” dedi.

AK Parti 26. Dönem Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan ise sosyal medya hesabından, “Polis aracınıza dur derse ‘durun’, kimlik isterse gösterin… Bu kadar basit. #polisiminyanındayım” tepkisini gösterdi.

Öte yandan Tayyar’ın tepkisini Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Özdoğan’ın retweet ettiği de görüldü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri