Ana SayfaTürkiyeKülliye'de Irak Başbakanı onuruna verilen yemek büyük ses getirdi! Selçuk Özdağ: Ülkenin...

Külliye’de Irak Başbakanı onuruna verilen yemek büyük ses getirdi! Selçuk Özdağ: Ülkenin saraylarına sığmadılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Irak Başbakanı için verdiği müzikliği yemeğin görüntüleri büyük ses getirdi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ görüntülere "Ülkenin saraylarına sığmaz oldular" sözleriyle tepki gösterdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Irak Başbakanı için verdiği müzikliği yemeğin görüntüleri büyük ses getirdi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ görüntülere “Ülkenin saraylarına sığmaz oldular” sözleriyle tepki gösterdi.

Canlı müzikli akşam yemeğinin görüntüleri sosyal medyada da ses getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi onuruna verdiği yemeğin görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. Müzik eşliğinde düzenlenen yemekte Erdoğan yemek yerken ve yanındaki insanlarla sohbet ederken görülüyor.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, geçen perşembe günü resmi temaslar için Ankara’ya gelen Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi onuruna akşam yemeği verildiği öğrenildi. Yemeğe katılan konuklardan birinin cep telefonuyla çektiği görüntü sosyal medyada paylaşıldı.

Masalarda koronavirüs önlemlerine uyulmadığı, masalardaki sandalyeler arasında boşluk bırakılmaması da dikkat çekiyor.

17 Aralık’ta Türkiye’ye gelen Kazım, Erdoğan ile baş başa ve heyetlerarası görüşme gerçekleştirmiş, ardından ikili ortak basın toplantısı için kameraların karşısına geçmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri