Ana SayfaMagazinŞarkıcı Asya koronavirüse mi yakalandı? Asya'dan virüse inanmayanlara ateş püskürten sözler

Şarkıcı Asya koronavirüse mi yakalandı? Asya’dan virüse inanmayanlara ateş püskürten sözler

Şarkıcı Asya koronavirüse mi yakalandı? Asya'dan virüse inanmayanlara ateş püskürten sözler! Asya'nın kızı koronavirüse yakalanmıştı. Aslı'ya evde bakan şarkıcı Asya da virüse yakalandı. Ardından şarkıcı, covid-19'a inanmayanlara ateş püskürdü. İşte detaylar!

Şarkıcı Asya koronavirüse mi yakalandı? Asya’dan virüse inanmayanlara ateş püskürten sözler! Asya’nın kızı koronavirüse yakalanmıştı. Aslı’ya evde bakan şarkıcı Asya da virüse yakalandı. Ardından şarkıcı, covid-19’a inanmayanlara ateş püskürdü. İşte detaylar!

Şarkıcı Asya koronavirüse mi yakalandı

Şarkıcı Asya’nın kızı Aslı bir süre önce bir süre önce koronavirüse yakalandı. Kızına evde bakan şarkıcı Asya da virüse yakalandı. Durumu ağırlaşan şarkıcı, hastaneye kaldırıldı. Öksürüklere boğularak video çeken şarkıcı, virüse inanmayanlara “Allah sizi ıslah etsin” diyerek tepki gösterdi.

Koronavirüse yakalanan kızına baktıktan sonra kendisi de pozitif çıkan 56 yaşındaki Asya, durumun ağırlaşmasıyla hastaneye kaldırıldı. Hasta yatağından öksürüklere boğulduğu anları paylaşan Asya, yaşadıklarını anlattı.

“Bu videoyu virüse inanmayan şuursuzlar için çekiyorum”

Hastalığı ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Asya, “Kızım Aslı’nın pozitif çıkmasıyla birlikte tedavisini evde ben takip ettim. 12 gün sonunda iyileşti çok şükür. Bir haftadır ben de pozitifim. En zor olanı şiddetli öksürük nedeniyle gerçek anlamda nefes alamamak. Hastane odasındayım tabi ki refakatçi söz konusu değil. Bu videoyu, hala Kovid’e inanmayan, Kovid yüzünden sevdiklerini kaybedenlere ve gecesi gündüzü olmayan, hem kendi, hem de ailelerini riske atarak mesleklerini özveriyle yapmaya devam eden sağlıkçılara saygı duymayan şuursuzlar için paylaşıyorum. Allah sizi ıslah etsin.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri