Ana SayfaMagazinŞarkıcı Gülay rahim kanseri mi oldu? Gülay 3. kez kanser oldu!

Şarkıcı Gülay rahim kanseri mi oldu? Gülay 3. kez kanser oldu!

Şarkıcı Gülay rahim kanseri mi oldu? Gülay 3. kez kanser oldu! "Cesaretin Var Mı Aşka" şarkısı ile büyük bir çıkış yakalanan Gülay, 3. kez kansere yakalandı. İşte detaylar!

Şarkıcı Gülay rahim kanseri mi oldu? Gülay 3. kez kanser oldu! “Cesaretin Var Mı Aşka” şarkısı ile büyük bir çıkış yakalanan Gülay, 3. kez kansere yakalandı. İşte detaylar!

Şarkıcı Gülay rahim kanseri mi oldu

Ali Eyüboğlu’nun haberine göre; Gülay, Bodrum’dan İstanbul’a dönerek tedavisine başladı. Usta sanatçı üçüncü kez kansere yakalandı.  Şimdiye kadar birer yıl arayla mesane ve böbrek tümörü ameliyatı geçiren şarkıcı, ünlü şarkıcı Gülay son olarak 2019 yılında çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastanede uzunca süre tedavi görmüştü.

Bodrum’daki kız kardeşi Nilüfer Sezer’in yanına giden şarkıcı, burada sağlık sorunları yaşayınca Milas Devlet Hastanesi’ne gitti. Şarkıcıyı muayene eden doktorlar, rahim kanserinden şüphelendi. Biyopsi için alınan parçanın tahlili ‘rahim kanseri’ olarak çıkınca, şarkıcı uçakla İstanbul’a gitti.

Kanserle mücadele eden çocuklar için saçlarını kazıttı!

Onur Akay, “Gülay Sezer, 2 kez kansere yakalandı ve 2 kez kanseri yendi. 1 sene aralıkla hem böbrek hem de rahim kanserine yakalanana Gülay, son evreden döndü ve uzun süre süren tedavilerin ardından kanseri yenmeyi başardı. Çok sayıda arkadaşını da kanserden kaybeden Gülay, erken tanıyla tedavi edilebilecek bir hastalık olduğunu vurgulamak ve öncelikle kanserle mücadele eden çocuklara moral olması için saçlarını kazıttı.” ifadelerini kullandı.

Gülay, bundan sonraki tüm teşhis, ameliyat ve tedavi sürecini daha önce de yattığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçirecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri