Ana SayfaMagazinŞarkıcı Safir Çevik kimdir? Bir şeyler dicem sana (Duvar) şarkısıyla YouTube'u salladı

Şarkıcı Safir Çevik kimdir? Bir şeyler dicem sana (Duvar) şarkısıyla YouTube’u salladı

Safir Çevik kimdir? Bir şeyler dicem sana (Duvar) şarkısı büyük beğeni toplayan Safir kimdir sorusu merak ediliyor.

Şarkıcı Safir Çevik kimdir? Bir şeyler dicem sana (Duvar) şarkısı YouTube’da büyük beğeni kazandı. Son günlerin en popüler arabesk rap şarkılarından biri Bir şeyler dicem sana (Duvar) oldu. Safir ve Yener Çevik’in birlikte seslendirdiği şarkının çıktığı 20 Ağustos Perşembe gününden beri Safir kimdir büyük merak konusu. Safir Çevik kimdir işte detaylar.

Safir Çevik kimdir?

Safir Çevik, Türkiye’de arabesk rap deyince akla gelen ilk isimlerden bir olan Yener Çevik’in eşidir. Safir de tıpkı eşi gibi şarkıcı. İlk büyük çıkışını da Bir şeyler dicem sana (Duvar) şarkısıyla yaptı.

Şarkıyı okuma tarzından da anlaşılacağı gibi bir aksan söz konusu. Bunu Safir’in İngiltere’de müzik eğitimiyle geçen yıllarına bağlamak mümkün. Şarkıcılığa ilk adımını attığı anlarla ilgili şu açıklamayı yaptı Safir Çevik: “7 yaşımda Sezen Aksu’yu duyduğum andan itibaren şarkı söylüyorum”

Beden eğitiminden mezun olan Safir Çevik müzik eğitimi için bir süre İngiltere’de bulundu. Sözlerini eşi Yener Çevik’in yazdığı Bir şeyler dicem sana (Duvar) şarkısı YouTube’a da kısa sürede büyük beğeni kazandı.

İşte o şarkının video klibi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri