Ana SayfaMagazinŞarkıcı Yeliz ile Özcan Deniz aşk mı yaşadı? Yeliz her şeyi itiraf...

Şarkıcı Yeliz ile Özcan Deniz aşk mı yaşadı? Yeliz her şeyi itiraf etti

Şarkıcı Yeliz ile Özcan Deniz aşk mı yaşadı? Yeliz her şeyi itiraf etti! Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan ünlü şarkıcı Yeliz, yıllar önce Özcan ile aşk yaşadıklarını itiraf etti.  Yeliz, "Özcan'a çok aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık" dedi.

Şarkıcı Yeliz ile Özcan Deniz aşk mı yaşadı? Yeliz her şeyi itiraf etti! Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan ünlü şarkıcı Yeliz, yıllar önce Özcan ile aşk yaşadıklarını itiraf etti.  Yeliz, “Özcan’a çok aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık” dedi.

Şarkıcı Yeliz ile Özcan Deniz aşk mı yaşadı

Türk müziğinin başarılı isimlerinden Yeliz, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk oldu. Özel hayatından ve müzik hayatından bahseden Yeliz, Özcan Deniz hakkındaki itirafıyla da adından söz ettirdi.

Yaşadığı zorlu hayatı içtenlikle Armağan Çağlayan’ın Youtube Kanalında açıklayan şarkıcı Yeliz, çok ilginç açıklamalar yaparak okları Özcan Deniz’e çevirdi. Özcan deniz ile büyük bir aşk yaşadığını hatta ayrıldığı zaman yataklara düştüğünü ifade etti.

“ÖZCAN DENİZ’LE 12 GÜN EVDEN ÇIKMADIK”

Yıllar önce Özcan Deniz ile aşk yaşadığını itiraf eden Yeliz, “Çok aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık. O yeni piyasaya çıkıyordu, şimdiki gibi rahat değildi. Rahmetli Hilmi Topaloğlu da onay vermemişti. Ayrılmak zorunda kaldık. Sonu olmayacağı için bitti. Babamın dizine yatıp ‘Çok acı çekiyorum’ dedim” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri