Ana SayfaMagazinŞarkılar Bizi Söyler sezon finali konukları kim? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm...

Şarkılar Bizi Söyler sezon finali konukları kim? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları kim?

Şarkılar Bizi Söyler sezon finali konukları kim? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları kim? Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’un sunduğu Şarkılar Bizi Söyler programının 14. Bölüm Sezon Finali fragmanı yayınlandı. Şarkılar Bizi Söyler'de bu hafta Hakan Altun şarkıları söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler sezon finali konukları kim? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları kim? Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’un sunduğu Şarkılar Bizi Söyler programının 14. Bölüm Sezon Finali fragmanı yayınlandı. Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta Hakan Altun şarkıları söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler sezon finali konukları kim?

Sunuculuğunu Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’un yaptığı, Kanal D’de ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler programının bu haftaki konukları Merve Özbey, Koray Avcı ve Sakiler grubu olacak. Birbirinde eğlenceli konuklarla, sezon finali yapacak olan Şarkılar Bizi Söyler bu hafta çok eğlenceli geçecek.

İşte, Yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği, 25 Şubat 2021 yılından beri Kanal D’de izleyici ile buluşmaya başlayan Şarkılar Bizi Söyler programlanın sezon finali tanıtımı…

Hakan Altun neden programda yok?

Hakan Altun, sunuculuğunu yaptığı programın çekimleri öncesinde fenalaşmış, hastaneye kaldırılmış ve 5 gün yoğun bakımda kalmıştı. Sağlık durumu iyi olan Altun, eski hayatına döndü. Hakan Altun, geçtiğimiz nisanda ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programının çekimleri sırasında rahatsızlık geçirmişti.

Beş gün yoğun bakımda tedavi görmüştü. Taburcu olduktan sonra annesinin Göktürk’teki evine yerleşmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri