Ana SayfaMagazinSarp Batur kimdir? Aslı Enver sevgilisi Sarp Batur kaç yaşında, nereli, instagramı...

Sarp Batur kimdir? Aslı Enver sevgilisi Sarp Batur kaç yaşında, nereli, instagramı ne?

Sarp Batur kimdir? Aslı Enver sevgilisi Sarp Batur kaç yaşında, nereli, instagramı ne? Aslı Enver'in sevgilisi olduğu öğrenilen reklamcı Sarp Batur internette sıklıkla aratıldı. İşte Sarp Batur'un kim olduğu haberimizde!

Sarp Batur kimdir? Aslı Enver sevgilisi Sarp Batur kaç yaşında, nereli, instagramı ne? Aslı Enver’in sevgilisi olduğu öğrenilen reklamcı Sarp Batur internette sıklıkla aratıldı. İşte Sarp Batur’un kim olduğu haberimizde!

Sarp Batur kimdir

Murat Boz ile ayrıldıktan sonra ası kimse ile aşk iddialarına karışmayan Aslı Enver, uzun süre sonra bir erkek ile görüntülendi. Oyuncu Aslı Enver’in, reklamcı Sarp Batur ile sevgili olduğu iddia edildi.

Ardından Aslı Enver’in sevenleri Sarp Batur’u sosyal medya ve internette aratmaya başladı. Sarp Batur’un kaç yaşında ve nereli olduğu en çok merak edilenler arasında. İşte tüm soruların cevabı ise haberimizde!

Sarp Batur kimdir?

Aslı Enver ile aşk yaşadığı iddia edilen Sarp Batur, ünlü yazar Enis Batur ile gastronomi yazıları yazan Figen Batur’un oğludur.

Sarp Batur’un bir evlilik yaptığı ve evliliğinden ise bir kızı olduğu biliniyor. Öte yandan Aslı Enver’in fanatik hayranları çoktan “sarpaslibatur” ve “assar” şeklinde tag’ler açmış,  hatta Figen Batur’un hesabını da keşfetmişler ve Sarp Batur’un fotoğraflarının altına yorum yapmaya başlamış.

Ancak ikiliden çıkan iddiaları doğrular ya da yalanlar nitelikte bir cevap gelmedi.

https://www.instagram.com/batursarp/?hl=tr

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri