Ana SayfaMagazinSavaşçı Albay Oktay Göktürk yeni dizisi ne? Tamer Karadağlı Andropoz dizisinde rol...

Savaşçı Albay Oktay Göktürk yeni dizisi ne? Tamer Karadağlı Andropoz dizisinde rol alacak!

Savaşçı Albay Oktay Göktürk yeni dizisi ne? Tamer Karadağlı Andropoz dizisinde rol alacak! Çocuklar Duymasın dizisinden sonra akıllara kazınan başarılı oyuncu Tamer Karadağlı, Savaşçı dizisine veda etti. Ardından Tamer Karadağlı'nın Andropoz dizisinde rol alacağı ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

Savaşçı Albay Oktay Göktürk yeni dizisi ne? Tamer Karadağlı Andropoz dizisinde rol alacak! Çocuklar Duymasın dizisinden sonra akıllara kazınan başarılı oyuncu Tamer Karadağlı, Savaşçı dizisine veda etti. Ardından Tamer Karadağlı’nın Andropoz dizisinde rol alacağı ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

Savaşçı Albay Oktay Göktürk yeni dizisi ne

Çocuklar Duymasın dizisi ile kariyerinin çıkış noktasını yakalayan başarılı oyuncu Tamer Karadağlı son olarak ekranların en sevilen dizilerinden Savaşçı dizisinde rol aldı. Savaşçı dizisinin 5. sezonunda kadroya katılan Tamer Karadağlı, Albay Oktay Göktürk karakterini canlandırdı.

Tamer Karadağlı, yapımcı çok yakın arkadaşı olduğu için ve senaryoda da role ikna olduğu için projeyi kabul ettiğini açıklamıştı. Ancak oyuncunun Savaşçı projesindeki yeri sadece altı bölümlük oldu.

Ancak Tamer Karadağlı’nın yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Netflix’te yayınlanması planlanan Andropoz isimli dizide rol alıyor. Altı bölümlük olarak planlanan dizinin çekimleri halen Marmaris’te devam ediyor. Dizinin hikayesi, aynı zamanda başrolde yer alan Engin Günaydın’a ait.

Derya Karadaş ve Gülçin Santırcıoğlu gibi iki güçlü kadın oyuncunun da yerini aldığı Andropoz bir ailenin başından geçen ilginç olayları konu alıyor. Bugüne kadar her zaman ciddi rollerde görmeye alışık olduğumuz Tamer Karadağlı’nın, bu yeni ve sıra dışı yapımda nasıl bir rol canlandıracağı merak ediliyor.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri