Ana SayfaTürkiyeBugün Savcı Sayan’ı konuşalım… Savcı Sayan’ın AK Parti’ye, Erdoğan’a kin kustuğu zamanları...

Bugün Savcı Sayan’ı konuşalım… Savcı Sayan’ın AK Parti’ye, Erdoğan’a kin kustuğu zamanları konuşalım…

Akrabalarını işe aldığı iddiaları nedeniyle İsmail Saymaz ile çok sert bir polemiğin içine giren Savcı Sayan, son günlerin en popüler figürlerinden biri. Sayan son olarak 2008 yılında AK Parti’yi ve genel başkanı Erdoğan’ı çok sert sözlerle eleştirdiği videoyla gündemde.

İsmail Saymaz’ın Savcı Sayan hakkında öne sürdüğü akraba kayırmacılığının iddialarının sonu gelmezken, Ağrı Belediye Başkanı hakkında yeni bir video ortaya çıktı.

CHP’den AK Parti kadrolarına transfer olan Savcı Sayan’ın, AK Parti’nin en kudretli, halk desteğinin en çok olduğu zamanlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptığı eleştiriler bugün yeniden gündemde.

Yıldırım Yasemin, “Savcı Sayan 2008’de AK Parti’nin ‘zulmünden’ bahşediyor. AK Parti her şeyi bu adamlarla batırdı” diyerek bir Savcı Sayan videosu paylaştı.

Yasemin Yıldırım’ın paylaştığı ve çok ses getiren videoda Savcı Sayan, “Bugün burada isterdim ki AKP’yi konuşalım. AKP’nin icraatlarını konuşalım. AKP’nin zulmünü konuşalım. Biz iyiyi de biliriz, kötüyü de biliriz. Eğer biz kötüyü bilmeseydik hepimiz AKP’de milletvekiliydik.” diyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz