Ana SayfaMagazinScarlett Johansson kiminle evlendi? Colin Jost kimdir, kaç yaşında?

Scarlett Johansson kiminle evlendi? Colin Jost kimdir, kaç yaşında?

Sayısız başarılı filmde rol alan ünlü sinema oyuncusu Scarlett Johansson kiminle evlendi? Colin Jost kimdir, kaç yaşında?

Amerikalı ünlü film yıldızı (35 yaşında) ünlü komedyen Colin Jost ile evlendi. Düğüne aile bireyleri ve çiftin yapın dostları katıldı. Evlilik açıklamasını yaşlılara yardımlarıyla bilinen Meals on Wheels adlı ünlü yardım kuruluşu yaptı.

Scarlett Johansson kiminle evlendi?

Colin Cost (38 yaşında) da aslında Scarlett gibi kameralara uzak bir isim değil. Amerika’nın ünlü komedyenleri arasında yer alan Solist Jost ile Scarlett Johansson sade bir törenle evlendi.

Meals on Wheels’in Instagram hesabından yapılan açıklamada “Johannson ve Jost’un düğün dilekleri, bu zor dönemde zor durumdaki savunmasız yaşlılar için bir fark yaratılmasına yardımcı olmak.” denildi. Ünlü yardım kuruluşu yardım çağrısındada bulundu.

Colin Cost kimdir?

Vikipedi kaynağına göre Colin Kelly Jost, Amerikalı bir komedyendir. Aynı zamanda da oyuncu ve yazar. 2005’ten beri Saturday Night Live’ın yazarı ve 2014’ten beri Weekend Update’in ortak sunucusu. 2012’den 2015’e kadar şovun yardımcı yazarlarından biri olarak görev yaptı ve daha sonra 2017’de şovun baş yazarlarından biri olarak geri döndü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri