Ana SayfaTürkiyeSean Penn Cemal Kaşıkçı cinayeti için İstanbul'da

Sean Penn Cemal Kaşıkçı cinayeti için İstanbul’da

Muhalif kimliğiyle tanınan dünyaca ünlü oyuncu Sean Penn Cemal Kaşıkçı cinayeti için İstanbul’a geldi. Soluğu İstanbul’daki Suudi Arabistan Konsolosluğu’nda alan ve burada çekimler yapan 2 Oscar ödüllü yıldızın Cemal Kaşıkçı cinayetinin belgeselini yapacağı öğrenildi.

ABD’li 58 yaşındaki ünlü aktör Seann Penn, 2 Eylül’deİstanbul Suudi Arabistan Konsolosluğu’nda Suudi derin devletindeki bir kliktarafından öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın belgeselini çekiyor.

Sean Penn Cemal Kaşıkçı cinayeti için İstanbul Suudi Arabistan Konsolosluğu’nun önünde bol bol görüntü aldı.

Sean Penn özel çekim ekibinin yanında Suudi ArabistanKonsolosluğu’na 10 kişiyi bulan koruma ekibiyle geldi. ABD’li oyuncu hemkonsolosluk binasının önünde hem de konsolosluk konutunda detaylı görüntüler aldı.

Hatice Cengiz ile görüştü

Sean Penn’in Cemal Kaşıkçı cinayeti için çektiği belgeselle ilgili olarak Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz ile de bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

Yasin Aktay ile bir araya geldi

Sean Penn’in Cemal Kaşıkçı cinayetini en yakından izleyenaynı zamanda Kaşıkçı’nın yakın arkadaşı olan Yasin Aktay’ı da ziyaret etmesidikkat çekti. Yasin Aktay Sean Penn’i AK Parti Genel Merkezi’nde ağırladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz