Ana SayfaTürkiyeSeçim geliyor seçim! İşte alametleri

Seçim geliyor seçim! İşte alametleri

Elektrik faturalarından tanıtıp aynen kaldırılmasının ardından temmuz ayında yapılan bir anket yeniden gündeme geldi. Asgari ücretteki son çalışmalar da AK Parti’nin erken seçim hazırlığı olarak yorumlandı.

MetroPOLL Araştırma Kurucusu ve Yönetici Özer Sencar, Erdoğan’ın dün açıkladığı, faturalardan kesilen TRT payının artık alınmayacağı haberi üzerine ‘seçimin ayak sesleri’ şeklinde yorumlayarak Temmuz ayında yapılan aynı konu ile ilgili anketin sonuçlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

MetroPOLL Araştırma’nın Kurucusu ve Yöneticisi Özer Sencar sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında dün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı elektirik faturalarındaki TRT payının kaldırılmasına yönelik yapılan bir araştırma sonucu paylaştı.

Temmuz 2021’de yapılan ankette katılımcılara dün açıklanan TRT vergisinin faturalardan alınmasının nasıl değerlendirildiği katılımcılara soruldu. Partilere göre yapılan dağılımda çoğunluğun yapılan uygulamayı doğru bulmadığı sonucunun çıktığı görülüyor.

Özer Sencar’ın paylaşımında Temmuz ayında katılımcılara Elektrik faturalarının içinde yüzde iki TRT vergisinin olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? sorusunun sorulduğunu partilere göre de verilen cevapları paylaştı.

Yapılan anketi sosyal medyadan paylaşan Özer Sancar yapılan düzenlemeyi seçimin ayak sesleri olarak yorumladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri