Ana SayfaTürkiyeSeda Bakan: Şehit haberlerine üzülmekten sütüm kesildi

Seda Bakan: Şehit haberlerine üzülmekten sütüm kesildi

Ekranların en sempatik oyuncularından Seda Bakan’ın son paylaşımı 7’den 70’e herkesi duygulandırdı. Kısa süre önce anne olan Seda Bakan, şehit haberleri ve mülteci videolarından dolayı büyük üzüntü duyduğunu anlattı.

Oyuncu Seda Bakan (34), sosyal medyada yaptığı paylaşım ile TV’de izlediği şehit haberleri ve göçmen videolarının kendisini nasıl etkilediğini anlattı.

İşte Seda Bakan’ın o paylaşımı;

Küçükken anneanneme geceleri ruhlardan hep korktuğumu söylerdim. Anneannem de bana; ”korkma, duanı et yat kızım. Ruhlardan değil insanlardan kork” derdi. Anlamazdım neden öyle dediğini… Büyüdüm. Anladım ki farklıydı herkes. İyiler kadar kötü insanlarda vardı hem de ne kötüler… Hayalimizin, zihnimizin kabul etmeyeceği kadar kötüler…

Son zamanlarda bu kötü insanların yaptığı olaylar, şehitlerimiz ve aileleri beni darmadağın etti. Bebeğime 7/24 süt veren bir anneyim. Bu olaylardan sonra sütüm kesildi. Mesele benim hayatım değil ve belki benim sütüm geri gelir ama gidenleri kimse geri getiremez!

Dağılan aileleri kimse geri toplayamaz… Ve son olarak az önce izlediğim mülteci kardeşlerimizin videoları beni yine mahvetti. Bir anne olarak kendi bebeğim kadar bebekleri o botlarda sırılsıklam, aç susuz gördükçe elim ayağım terliyor, kendime gelemiyorum. Bir an önce bitsin bu kâbus…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri