Ana SayfaTürkiyeSedat Peker AK Parti ile fena dalga geçti

Sedat Peker AK Parti ile fena dalga geçti

Sedat Peker video çekmeyi bıraktığı günden beri AK Parti’de yaşanan ‘değişime’ ironik bir dille dikkat çekti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, geçtiğimiz Mayıs ayında başladığı Youtube videolarının yayını durduktan sonra iktidarın maden müjdesi vermeyi kestiğini iddia etti.
Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Peker, kendisi ve çevresine yönelik operasyonların ardından video paylaşımları yapmış, Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Twitter’dan paylaşım yaparak iktidar hakkında yeni iddialar ortaya atan Peker, bir süredir yeni video yayınlamıyor.

Peker, Twitter hesabından bugün yaptığı paylaşımda, iktidara yönelik eleştirilerini sürdürdü. Peker, şu ifadeleri kullandı:

“Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistan’ı yendik Azerbaycan’la direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrıs’ın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik.

“Cuma namazını Emevi Camii’nde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri