Ana SayfaTürkiyeSedat Peker'den kafaları karıştıran 'Tosuncuk' açıklaması

Sedat Peker’den kafaları karıştıran ‘Tosuncuk’ açıklaması

Tosuncuk olarak bilinen Mehmet Aydın'ın kaçtığı milyonlarca lirayla aylar sonra teslim olmasının ardından Sedat Peker'den de açıklamalar geldi.

Tosuncuk olarak bilinen Mehmet Aydın’ın kaçtığı milyonlarca lirayla aylar sonra teslim olmasının ardından Sedat Peker’den de açıklamalar geldi.

Çiftlikbank kurucusu Mehmet Aydın’ın Belarus’ta olduğu iddia eden Sedat Peker, Aydın’ın Brezilya’da teslim olmasına ilişkin olarak, “Benim açıklamalarımdan sonra ülke değiştirilmiş olabilir. Bizde bayat para olmaz, bir de yanlış bilgi olmaz” paylaşımında bulundu.

Sedat Peker’in Tosuncuk açıklaması

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Belarus’ta olduğunu iddia ettiği Çiftlikbank kurucusu Mehmet Aydın’ın Brezilya’da teslim olması sonrası Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. “Bizde yanlış bilgi olmaz” dediği paylaşımında Peker, şunlara yer verdi:

“Bazı kardeşlerim espri amacıyla Sedat Peker bu sefer yanlış bilgi verdi, tosuncuk Brezilya’da ortaya çıktı, Belarus’ta değilmiş demişler.

Belarus’ta kimlerle görüştüğüne ve kimler tarafından korunduğuna kadar biliyorum. Bizde yanlış bilgi olmaz, ne dediysek o. Daha siz durun hepsini deli edeceğim.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri