Ana SayfaTürkiyeGünler sonra... Sedat Peker'den kötü haber

Günler sonra… Sedat Peker’den kötü haber

Günlerdir sosyal medyayı kullanmadığı için 'yakalandı mı' sorularına muhatap olan Sedat Peker'in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Günlerdir sosyal medyayı kullanmadığı için ‘yakalandı mı’ sorularına muhatap olan Sedat Peker’in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker 6 gün sonra ortaya çıktı.

Koronavirüse yakalandığını söyleyen Sedat Peker, paylaştığı twitter mesajında “Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce ALLAH’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur” dedi.

Sedat Peker’den korona açıklaması 

1-Kıymetli dostlarım, öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlarım. Bu kutsal günlerin Yüce Milletimize, tüm İslam alemine, ayrıca da dünyada yaşayan tüm iyi insanlara esenlikler ve mutluluklar getirmesini Yüce ALLAH’tan dilerim. 

2-Bulunduğum ülkede covid vakalarının çok az olduğu bilinmekte.Benim şansıma evdeki 3 görevli yardımcı bayan, 2 güvenlik görevlisi arkadaş, Türkiye’den beri yanımda olan bir yol arkadaşım, oğullarım Celalhan ve Boğaçhan, sevgili eşim, küçük kızım Mila ve ben koronavirüse yakalandık. 

3-Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce ALLAH’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Yüce ALLAH’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri