Ana SayfaTürkiyeSedat Peker'den yeni paylaşım: Gerçek mafyanın kim olduğunu göstereceğim

Sedat Peker’den yeni paylaşım: Gerçek mafyanın kim olduğunu göstereceğim

lideri Sedat Peker, kendisi hakkında “Halk, onu bir suç örgütü lideri olarak değil, temiz toplum savaşçısı olarak görüyor.” diyen Uğur Dündar’a yanıt verdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda duayen gazeteci Uğur Dündar’ın kendisine yönelik, “Hayatım mafyalar,suç örgütleri, hırsızlar,hortumcular,uyuşturucu baronlarıyla mücadele etmekle geçti. Sedat Peker hakkında da haber yaptım. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki artık halk,onu bir suç örgütü lideri olarak değil,temiz toplum savaşçısı olarak görüyor.” sözlerine yanıt verdi.

Peker yaptığı açıklamada, “1-Kıymetli büyüğüm Uğur Ağabey, bu güzel sözleri sizden duymak bana şeref. Ancak ben insanın olduğu her yerin kirli olacağına inanırım (bu yaşıma kadar gördüklerimden dolayı). Ben bir söz verdim, gerçek mafyaların kim olduğunu tüm dünyaya göstereceğim.

2-Beni küçültmek istediler. Onları öyle bir küçülteceğim ki hepsini kibrit kutusunun içine sokacağım. Unutmadan, şahsımla ilgili sözleriniz için sizi eleştirenler sadece sahte hesaplar ve troller.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri